| George_Gheorghiu_1996 a întrebat:

Salutare,am nevoie de un raspuns rapid! dar si corect care stiti exact.

Am 17 ani si as dori sa stiu daca pot primi bani din strainatate prin western de la tata!?

Răspuns Câştigător
| Alicezzz a răspuns:

Da merci la orice banca care are western union, iti trebuie actul de identitate, codul de 10 cifre de la tatal tau dupa ce el a depus bani, mergi la banca completezi un formular in care scrii de la cine primesti bani si tara de unde ii primesti si suma exacta pe care urmeaza sa o primesti! Baftawinking

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,poti.Mergi cu CI si codul de la tatal tau la oricare filiala Western si poti ridica fara probleme.

| Buza021 a răspuns:

Da ai nevoie doar de cartea de identitate si un cod care ii va fi acordat tatalui tau in momentul depunerii baniilor si va trebui sa ti-l transmita tie in tara pentru a il spune casierului. Bafta!

| George_Gheorghiu_1996 explică:

Am fost azi si am intrebat daca pot, si a zis ca nu nu se poate...la west!