| Azaraus a întrebat:

Salutare,ce stiti de joburile pe vase de croaziera pe Dunare? sau mai exact de firma DANUBE CRUISES ROMANIA,aceasta firma m-a contactat pentru un interviu si recunosc ca nu stiu prea multe despre aceasta firma sau despre munca pe vasele de croaziera pe Dunare,dar as avea nevoie de un job, multumesc anticipat tuturor care m-ar putea ajuta cu niste informatii

Răspuns Câştigător
| liviumarinel a răspuns:

Problema este ca nu poti avea incredere in nimeni mai ales in Romania dar daca nu ai de munca nu strica sa incerci ca nu ai nimic de pierdut nu-i-asa

1 răspuns:
| youmatter a răspuns:

Buna. Si eu vreau sa muncesc pe un vas de croaziera. As dori sa vorbim mai multe daca se poate. Multumesc anticipat.