| NaturalLl a întrebat:

Volkswagen Passat B6 (2006-2008), 2.0TDI daca ajuta cu ceva, dar nu cred, are speedometer digital? Gen, iti arata km/h in bord, intre ceasurile de viteza si cel de turatii?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Am detinut un B6 un timp scurt, nu am vazut sa afiseze km/h in bord, nu are asa ceva in meniul ceasurilor, bine, tin sa precizez, asta daca vorbim de acel display cu afisajul rosu, daca e modelul facelift de ceasuri, da, e posibil sa aiba si aceasta posibilitate.
In schimb, daca ai playerul original, poti activa sa-ti afiseze viteza pe ecranul acestuia.
Gasesti modalitatea aici:
https://tutoriale-auto.ro/proceduri-vag-com-vw-passat-b6/

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu am vazut sa arate decat consumul sau autonomia, la cele cu ecran mare (nu stiu editiile).
Dar nici nu am stat sa le butonez.

| Roxin a răspuns:

Salutare!

Depinde de model. La Highline Si Advanced stiu ca arata. Cel putin, mie pe Jetta mea imi arata.
Vezi ce optiuni ai in meniu. Sunt multe variante.