| Tomicox99 a întrebat:

Vreau sa achizitionez o masina fiabila pe benzina pana in 3000Euro. Ma gandeam la un Mercedes C180 Kompressor din 2005. Daca aveti recomandari, va rog sa le lasati in comentarii.

Răspuns Câştigător
| Panamax a răspuns:

O alegere excelenta. Cauta una intretinuta bine.Cu 3000 E iti cumperi un sfert de Logan nou si ai practic o cutie de conserve cu plastice de cea mai proasta calitate.
Mercedesul este o masina adevarata. Prostimea o sa critice intotdeauna ce nu intelege.

| goguPatent a răspuns (pentru Panamax):

Adevarul ca o masina premium de vreo 20 ani vechime si 300.000 km minim e alegerea excelenta. Cine crede ca acesta achizitie are un strop de inteligenta intr-adevar face parte din prostimea aia de care zici

| Panamax a răspuns (pentru goguPatent):

Aici nu vorbim de masina premium ci de Mercedes.Trece lejer de 600. 000km fara reparatii majore.Am avut mai multe modele Mercedes stiu ce vorbesc nu ca unii frustrati care isi dau si ei cu parerea.
Si nu are 20 de ani are 14.Deci este clar ca nu ai terminat 8 clase.Dar vorbesti despre inteligenta.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mercedes la 3000 euro happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fix aia e masina de luat cu 3000
Sa nu te zgarcesti la motor