| RaÐu_Cbt_1999 a întrebat:

Vreau sa achiziționez un bmw 318d/320D.2006-2007-2008 E90-E91.
Vreau sa stiu unde se află distribuția. Unde este poziționată și ce probleme apar la aceste modele.
Buget 6000 euro, masinile le am gasit la o reprezentantă cu carte service la ele.

1 răspuns:
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Daca intelegi engleza ai aici detaliat https://www.youtube.com/watch?v=db9kY1iFhkI ....Asa pe scurt modelul pre-facelift au motoare diesel mai reusite decat cel de dupa.Ca probleme specifice :probleme electrice, interior ce se decojeste in anumite locuri. Si eu caut masina in bugetul asta dar iti sugerez benzinar daca nu faci multi km ca se si baneaza.