| LucianIonut99 a întrebat:

Salut TPU!
Vreau sa imi cumpar o masina, bmw e90 318d 2006. Pe anunt zice ca are 137 cp si ma gandesc ca are power reduction de la 143 cp pentru ca este adus din Belgia, dar eu din cate stiu pana in anul 2007 pe aceasta masina a fost pus motorul M47 cel cu distributia in fata si avea 122 cp si din 2007 cel N47 de 143, acum nu stiu unde are distributia. Imi puteti spune ce este cu acest mototr de 137 cp?
Multumesc anicipat!

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Dacă starea exterioară e ok și funcționează pe măsură, e prețul corect

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cât cere pe ea?

| LucianIonut99 explică (pentru sierra1):

4200 euro

| sierra1 a răspuns (pentru LucianIonut99):

Dacă starea exterioară e ok și funcționează pe măsură, e prețul corect