| B_Elvis_Alexandru_1990 a întrebat:

Salutare tuturor. Dețin o skoda fabia 1.2 tdi 2011 si am amortizoarele pe față duse, de curând am schimbat flanșele ca făceau urat și la servis mi-au spus ca amortizoarele nu se mai ridica. Întrebarea mea este, dacă pun anvelope noi de iarna, mi le tocesc? Mulțumesc.

2 răspunsuri:
| NicuNicolae24 a răspuns:

Poti folosi configuratorul de pe https://www.janta.ro/wheelsportal/84677/start si vei gasi exact ce ai nevoie pentru masina.

| neisheng a răspuns:

Nu are nici o legătura însă te dezavantajează la viteze mai mari și in depasiri ca face masina balans.