| B_Elvis_Alexandru_1990 a întrebat:

Salutare tuturor. Știe cineva daca supapa electrică de la turbină sau plosca cum îi mai spune, merge înlocuită? Sau trebuie schimbată turbina cu totul? Este vorba de o Skoda Fabia 2, motor 1, 2 litri tdi din anul 2011. Mulțumesc tuturor pentru răspunsuri!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine duo in service auto sa o repare ei nu tu.

| dan6788 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Daca tu esti incompetent si nu stii sa tii o cheie in mana, asta nu inseamna ca toti sunt la fel ca tine.
Si ca sa raspund la intrebare actuatorul de la turbina se inlocuieste f usor.