| Ionut124213 a întrebat:

Salutare tuturor!
Doresc sa incep scoala de soferi si sunt foarte indecis unde sa o fac! Provin din judetul Arges,unde programarile merg destul de greu si sunt student in Brasov! Imi puteti spune,va rog, cam cat de greu se ia permisul in orasele subliniate mai sus si cum merg programarile?

Răspuns Câştigător
| 2420 a răspuns:

Eu sunt din Pitești și te anunț că tot ceea ce trebuie să faci este să ai toate actele pentru dosar, iar apoi trebuie doar să le depui unde trebuie.

Mult succes să ai și numai bine.

1 răspuns:
| NunuNini a răspuns:

Ai mutatie/viza de flotant in Brasov? Faci facultatea fizic si stai in Brasov? Atunci fa scoala acolo si vei da examenul acolo. Daca nu, fa-o in Arges. Peste tot e la fel cu programarile.