| GalaXy a întrebat:

Salutare tuturor.Sunt pasionat de masini (in general sport) si nu stiu cum sa clasez masinile acestea: 1. Porsche 911 GT2, Nissan GTR, Audi R8, Audi S5, Audi S8, Mercedes SLS, Mercedes CL65 AMG W12, BMW Z4, Porsche Panamera Turbo.
Si clasamentul intre SUV-uri:VW Touareg W12, Mercedes ML 63 AMG, BMW X5 M, BMW X6 M, Audi Q7 W12, Porsche Cayenne Turbo.
Care e parerea voastra? Dau funda pentru cele mai realiste topuri...

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RB26DETT a răspuns:

Mai uite la top gear de luni pana vineri la ora 21:00

| PCT a răspuns:

Poti sa le clasezi tupa motor, pret, cai putere, depinde de ce clasament vrei sa faci.

| morion a răspuns:

Ei iti zic sa pui toate bmw pe primul loc sunt cele mai bune

| morion a răspuns:

Eu zic sa pui toate bmw pe primul loc sunt cele mai bune

| alexmatei a răspuns:

1. Bugatti Veyron 16. 4 2.Dodge Viper acr 3.Lamborghini Reventon 4. Ferrari Scuderia 5.Audi r8