| biancaminodora16 a întrebat:

Salutare tuturor! Vreau sa ma bag pe Bolt pe Cluj si as vrea mai multe detalii. Nu am mai lucrat pana acum in ride shareing si nu stiu exact cu ce se manancalaughing As aprecia daca mi-ati spune mai in detaliu la ce trebuie sa fiu atent cand vreau sa ma angajez, de unde as putea gasi masini de inchiriat la pret ok, si care ar fi acel pret? Si cat de profitabila sa faci Bolt? Daca aveti cumva si experiente placute sau mai putin placute sunt dornic sa le citesc. Multumesc!

2 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Dacă nu ai firmă/nu te pricepi cel mai bine ia legătura cu una din firmele din oraș ce intermediază contracte cu bolt și se ocupă ei de contract, impozit și ce mai este necesar. Cât e de rentabil depinde de ce mașină ai/folosești, de noroc și de cât de priceput(ă) ești în a alege ore/zone la care să ieși.

| Anonimul303 a răspuns:

Din câte am înțeles dai undeva pe la 8 bețe pe un aparat, si câștigurile nu sunt asa mari, ca își trag ei partea