| andreutz a întrebat:

Salutare tuturor! Vreau sa stiu daca a lucrat cineva de pe aici pe nave de croaziera, daca da as dori mai multe informatii despre conditii, program de lucru, salarizare etc. Cu cat mai multe detalii, cu atat mai bine. Eu vreau sa ma angajez ca bucatar incepand cu anul care vine. M-am tot interesat pe alte forumuri si pare destul de promitator, dar mai caut si alte opinii inainte de a face acest pas. Va rog frumos sa raspundeti doar daca aveti habar despre ce vorbiti, nu ma intereseaza vorbele doar de dragul discutei. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Danielcristian a răspuns:

Pe nave am avut prieten care a lucrat, dar nu ca bucatar, si da conditi de lucru sunt, salariu destul de mare, programul de lucru era de 10ore pe zi. Acuma depinde la ce firma o sa te angajezi si care sunt normele acolo. Sper ca ti-am fost de folos.
Incercarea moarte n-are happy

| youmatter a răspuns:

Buna. As dori daca se poate niste detalii. Vreau sa lucrez pe o nava de croaziera, ca ospatar, receptioner, beauty staff. Multumesc anticipat!