| ADRIANGABRIELPIRVU213 a întrebat:

Salutare, vin cu o întrebare, am un opel astra g 1. 7cdti 2007, se potrivesc suspensiile sport pentru 2004, nu găsesc nicăieri unde sa specifice anul 2007, mulțumesc!

1 răspuns:
| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Este posibil ca suspensiile sport pentru un Opel Astra G din anul 2004 sa fie compatibile cu un Opel Astra G din anul 2007, deoarece modelele de autovehicule adesea au caracteristici similare in mai multe ani de productie. Totusi, pentru a fi sigur, este recomandat sa verificati cu un specialist in piese auto sau sa contactati producatorul pentru a afla daca aceste suspensii sunt compatibile cu modelul si anul dumneavoastra de autovehicul.