| Adrian0102 a întrebat:

Vreau sa cumpar ceva de pe un siteu si am o nelamurire. Produsul pe care vreau sa il cumpar sunt niste grile din plastic pentru proiectoarele de ceata pentru un Audi A 4.

Acesta este produsul

http://www.racelook.ro/......26103.html

Nu inteleg exact daca este bara cu tot cu proiectoare sau sunt doar grilele de proiectoare ceata sau este doar bara simpla fara proiectoare.

Asa arata proiectaorele sa intelegeti ce am vrut sa explic.

http://www.hofele-direkt.com/......-RS4.html.

Sper ca ati inteles ce am vrut sa explic. In principiu ma intereseaza doar grilele proiectoare ceata fara bara.
Multumesc ANTICIPAT

5 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Decat sa scrii aici, astepti ca cineva sa iti raspunda, daca or stii sau nu si bla bla, mai bine sunai la aia sin 2 minute stiai deja ce te interesa.Am vazut au nr de telefon acolo, deci ii poti suna si afli direct de la sursa ce te intereseaza.Da na asa vor unia sa se complice, dupa se plinga cau cumparat ceva gresit si iar vin pe net iar intreaba ce sa faca sau ce ar putea face si etc laughing

| Adrian0102 explică (pentru relian):

Am vrut doar o parere, am incercat sa sun dar duminica nu raspunde niumeni cam pe nicaieri. Dar asa suntem noi romanii vrem sa paremi mai destepti in comentari. Eram doar curios.

| relian a răspuns (pentru Adrian0102):

Nu frate nu-i ca vreau eu sa par mai destept cum zici tu, am spus ca poti suna, asta pentru ca poate nu ai stiut ca poti face lucru asta.Deci puteai sa replici da stiam ca pot suna, numa ca e duminica, eu acum ma uitai pe acolo si duminica n-am pe cine suna.Nu crezi ca era mai bine asa decat sa ma faci pe mine roman destept laughing, plus de asta nici nu ai spus nimic, adica cand te-ai uitata la sitele ala, puteai f bine sa te fi uitata acu 2-3 zile deci atata timp cat nu spui clara cum sta treaba nimeni n-are de unde sti cum sta situatia.Deci no mai face pe desteptu cu mine, puteai f bine sa eviti sa raspunzi, ori macar sa multumesti ca am dat si eu cu parerea, dar na asa is romanii vorba ta, in loc sa multumesti ca omu si-a luat din timpul lui sa-ti raspunda, sa citeasca intrebarea tu vii sai dai in cap.Normal tipic romanesc laughing iar eu din pacate pentru tine pot sa zic ca nu-s roman cas altceva.Dar no sa spun asta ca dupa iar replici pai da vii pe aici sa te lauzi ca esti si altceva nu doara roman.Stai linistit ca nu mai scriu nimic, nici nu meriti ca cineva sa iti raspunda oricum.

| Adrian0102 explică (pentru relian):

Nu trebuei se te superi nu am vrut sa sune urat. Ai vrut sa ajuti.Mersi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acolo e doar un ansamblu sa vezi cum ar arata cu grilele de plastic pe bara de față