| Andrei093 a întrebat:

Salutare. Vreau sa cumpar o maşină si sunt intre focus1, focus 2 si passat berlina din 2003. toate cu motor de 1.6..pareri pro ai contra. Ce sa aleg?

2 răspunsuri:
| IoanaaaaaaaaASDF a răspuns:

Passat,clar

| Fuftdtdtfgyff a răspuns:

Salut. Iti sugerez Passat din 2003 pentru ca in primul rand este o masina mai comfortabila, mai stabila, mai sigura. In privinta consumului toate consuma cam la fel, diferenta se vede la interior. vorbesc ca fost posesor si de focus si de passat, iar interiorul de Vw este cu mult peste cel de Focus. Bonus, passatul are pret mai bun la revanzare decat un focus