| irinel_8773 a întrebat:

Salutare,
Vreau sa mi cumpar un atv in vara asta si am nevoie de sfaturi. nu ma pricep deloc in domeniu... as dori ceva cat mai ieftin si sunt dispus sa ofer 600-700 aproximativ.
Cine imi da si mie cateva sfaturi va rog?

3 răspunsuri:
| andreirapid a răspuns:

Pentru ce ATV?
Eu iti sugerez sa iti iei de bani aia o bicicleta! Mult mai sanatos si nu asa multe riscuri!
Totusi daca vrei, la 6 milioane numai la second hand gasesti(chinazeriile nu ti le recomand) bine conteaza si unde stai! Joaca-te pe aici http://www.atv-de-vanzare.ro/anunturi/2_Vanzari_ATV_uri_Second_Hand/!
o seara buna.