| NuclearFish a întrebat:

Salutari, am un Passat b5.5 si vreau sa instalez pe semnalizari module de Us Style (semnalizari permanent pornite), avand in vedere ca nu cred ca sunt foarte legale la noi si se cam leaga de treaba asta, intrebarea mea pentru electricienii auto este urmatoarea. Exista vreo posibilitate sa le instalezi un killswitch? Ceva sa le pot opri din buton cand am eu chef si nevoie? Multumesc

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Semnalizari permanent pornite,ces alea? laughing eu locuiesc in US si asa ceva pana acum nu am vazut laughing poate daca pui avariile aia da stau alea pornite tot timpul.
Deci despre ce submarine vorbesti tu? Nu prea esti clar in descriere in exprimare,deci vino cu ceva amanunte si fii mai exact in ce vrei sa stii.
Daca e sa pui un switch si tu pui off,o sa iti apara eroare in bord pentru ca computerul masinii o sa vada ca alea nu mai sunt, ori is deconectate.
Computerul masinii vede si cand un bec este ars, iti arata in bord, bine acum depinde si ce masina, ori ce an este masina.

Deci intreb si eu, ces alea module de Us Style? Is curios