| Dănuț06 a întrebat:

Salutări! Știți ce fel boxe s-ar potrivi pentru un Vw Passat B5.5 1.9 TDI?

1 răspuns:
| AndreiBistriteanu a răspuns:

Se potrivesc multe dar sunetul cel mai bun tot cele originale il au.Au facut sute de teste in fabrica si au adaptat totul in ansamblu.
Daca chiar vrei sa pui ceva mai bun cauta prin dezmembrari kit-uri complete de passat cele de top care au costat initial peste 1000E ca optiune.In Rest piata este plina de difuzoare care se potrivesc fizic sa stea in usi, dar ca performante fac si ele ce pot.Sansele sa obtii o imbunatatire sunt minime daca nu mergi la un specialist.