| yyyooyo a întrebat:

Salutari! As avea nevoie de niste sfaturi, sunt in Olanda iar săptămâna asta vreau sa cumpăr o masina, dar in tara voi pleca peste 3 saptamani, cum pot proceda ca sa scot numerele de export peste 3 saptamani? Masina pe care am vazut-o este la un parc auto olandez! Va multumesc!

1 răspuns:
| baru a răspuns:

In cinci minute ai actele facute. Nu trebuie sa faci nimic.Cei care se ocupa cu parcul, au ghiseu de vanzare.La noi o sa dureze foarte mult, foarte foarte mult,.