| Silviu555 a întrebat:

Salut la toti, ma aflu in Anglia si doresc sa cumpar o masina din Belgia sau Olanda, ma poate ajuta cineva cu sfaturi de ce acte am nevoie pentru a cumpara masina si de a ma intoarce inapoi in Anglia dupa care voi pleca la Moldova.?

1 răspuns:
| IonutYac a răspuns:

Tu poti cumpara masina doar cu buletinul faci contract de vanzare-cumparare actele masinii si binenteles trebuie sa ti faci numere pe o luna si pe Olanda si pe belgia dar te cam costa, si apoi poti circula linistit unde doresti