| shfge2 a întrebat:

Salutari, as vrea să-mi cumpăr un audi a4 b7, mereu mi-a plăcut acest model. As vrea sa știu cât de scumpă este întreținerea, ce piese se strica de obicei și cam la ce preț găsești un audi a4 b7 in stare buna? Mulțumesc.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nouă e 39.000 de Euro ai acesti bani? Masini vechi gasesti si pe Olx dar sigur au fost folosite si reparate la greu deci nu ai siguranta ca conduci o masina buna, un lucru reparat numai este niciodata nou cum a fost cand l a cumparat.