| DirectDinBerceni92 a întrebat:

Salutari.Cam cat ar costa sa pun niste leduri la bord? Adica sa se vada kilometrajul,turometrul etc cu un glow albastru.Iar daca le pun, trebuie sa ma duc undeva sa le omologhez sau ceva?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se ocupa cei de la atelierul unde iti va modifica bordul, vad ca ti-ai luat masina deja eh sucare? Tine-mi pumnii ca trebuie sa imi vina permisu romanesc si sa nu intarzie mult fiindca trebuie sa bag cat mai repede dosaru pentru examen la C. Pretu ti-l zic ei dar in general cred ca te-ar ajunge pe la vreo 300€.

| DirectDinBerceni92 explică (pentru Sotaro324):

Si trebuiesc omologate sau pot pune fara sa zica politia nimic?

| EuDoru a răspuns:

Prietene tu parca erai mecanic auto...nu trebuie sa omologhezi becurile din bord.becurile sunt cam 3-5 lei bucata(mari)si 1-2 lei bucata(mici)in bord sunt 2 modele(marimi)de becuri.