| danIstrate a întrebat:

Salutari prieteniTPU. As vrea sa imi cumpar si eu o masina. Criteriile sunt : Garda la sol un pic peste medie ( am o problema cu gropile ) Diesel, peste 110 CP si un buget pana in 4000-4500 Euro. Daca puteti lasati-mi si niste link-uri. Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Wolksvagen Golf, sau BMW pina in "05
Doar ca pe acestea le gasesti la mina a doua la asa pret.

| Braunion a răspuns (pentru 0x11111051):

Ti se pare ca au garda la sol peste medie?

| 0x11111051 a răspuns (pentru Braunion):

La garda nu am atras atentia. Eu am dat aceste exemple de masini fiindca pe cel mai popular site din Moldova, unde se pun toate anunturile (999.md) doar pe astea le gasesc la asa pret (4500 eur). Dar se mai gasesc si alte mai noi, facute in 2010-11, tot la asa pret - ori busite, ori cu numere straine.

| david1234567890 a răspuns:

Poți să-ți iei un BMW.