| anonim_4396 a întrebat:

Salutari!

Vreau sa-mi iau o camera de bord, dar nu gasesc un tutorial bun cum se instaleaza si cum se uitilizeaza, din cate vad camera are nevoie de o priza speciala pe care eu n-o am, in zona schimbatorului, din ce am vazut pe Youtube.

Imi poate da cineva explicatii cum se monteaza si ce fac daca nu am priza aia speciala la schimbator?

Multumesc!

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Priza aia specială este de fapt priza pentru brichetă, toate mașinile au.