| buzduganalex a întrebat:

Salz! vreau si eu sa imi downloadez un joc dar nu il gasesc pe net! cine il are sau ma poate ajuta cu sa imi dea un link? acest joc se numeste City car driving Honda Civic Type R! va rog sa imi raspundeti rapid! dau FUNDAhappy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe google...si-l gasesti tu!

| Mihai42 a răspuns:

Jocul se numeste City Car Driving, scrie la google ca sigur il vei gasi!
Bafta!happy

| zoohan a răspuns:

Www.thepiratebay.com sau e google si scrii asa City car driving Honda Civic Type R tpb si imi dai uh seama
(succes)