| Lupu_Anisoara_Speranta_1973 a întrebat:

Se merita 8000 lei pentru un logan facelift 2008, 1.4 mpi, full option la acea vreme cu rulaj de 500.000+ km?!

3 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Nu prea.
Are un grad de uzura destul de avansat si o sa se defecteze cele mai neasteptate piese.
Se gasesc Loganuri cu putini km si destul de ieftine la pret.
Cind te lasa motorul in drum iti bagi piciorul in ele de optionale.

| xSega a răspuns:

Nu merita, la rulajul pe care îl are fi sigura ca va ceda ceva la un momentdat

| Lupu_Anisoara_Speranta_1973 explică:

Tin sa mentionez ca toate piesele sunt schimbate pe masina mai putin motorul.