| mariuscdrz a întrebat:

Ar merita sa-mi achizitionez o dacia logan, an 2008, full option, 1.6 mpi cu 25.000 km? Masina este a unei cunostinte. Mai mult a tinut-o in garaj. Ma întreb daca o avea ceva ca masina nu prea a fost condusa, masina nu are nicio defectiune si nici rugina.

Răspuns Câştigător
| marinaru777 a răspuns:

1.6 benzina consuma 10% oras poti verifica pe auto-data, ca motorizare e bun fata de 1.4 depinde cat cere... maxim 2500 cred ca merita, daca cere mai mult nu merita oricum tabla rugineste..si loganul e logan...nu e antifonat etc

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"S ar merita sa..." dacă prețul e cel corect

| mariuscdrz explică (pentru sierra1):

Inca n am discutat despre pret...

| sierra1 a răspuns (pentru mariuscdrz):

Atunci nu poți afirma dacă merită sau nu

| mariuscdrz explică (pentru sierra1):

Pretul se invarte in jur de 100 de milioane.

| sierra1 a răspuns (pentru mariuscdrz):

E un preț corect.

https://www.olx.ro/......e/q-logan/

| mariuscdrz explică (pentru sierra1):

It s my wrong, sorry. happy