| Phantasm a întrebat:

Se merita sa iau un scuter Aprilia SR 50 cu 25.000 km?
pretul este 2000 ron (20 milioane), este intretinut destul de bine, anul fabricatiei nu il stiu inca, o sa il aflu maine.

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Parerea mea este ca pretul este mai mult decat exagerat.te sfatuiesc sa nu-l cumperi.

| KaPy2 a răspuns:

Nu se meritawinking cu 20 millioane iti iei masina draq laughing), Sau un motocross care arata tiplawinking

| brandsfashion a răspuns:

Buna, ca pret pentru o vechitura e mult sa dai 20 milioane chiar daca e Aprilia. Daca ti se strica ceva (si probabilitatea sa se strice daca e vechi si are 25000 km la bord e foarte mare) iti convine sa dai 3-5-10 mil pe o piese doar pentru ca e Aprilia? Iti recomand scutere noi la pret relativ comparabil (de exp www.scutere.net au si la 2690 ron) si lucrul nou e lucrul nou... fara indoiala! Bafta!