| Valentin_Dragos_1990 a întrebat:

Se poate monta pe o bicicleta de oras, roti pentru padure, munte? Multumesc!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se poate dar trebuie date jos protectoarele de apa in caz ca e de aia stil vechi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Constructia unei biciclete de oras e mult mai subreda ca una de munte. Poti monta roti de padure, dai si aparataorile jos dar pe teren accidentat nu cred ca tine cadrul.Se va descentra eventual rupe cadrul sau vei avea cine stie ce probleme.

| Chiru_Cristian_1991 a răspuns:

Poti monta cauciucuri pentru padure/munte...dar nu te sfatuiesc sa te duci pe munte cu o bicicleta de oras happy