| Jack9 a întrebat:

Dau funda pentru cine imi poate spune care este diferenta dintre o bicicleta magnetica si o bicicleta normala pe roti?

2 răspunsuri:
| Cybe3r a răspuns:

Este bicicleta magnetica care are atasata la axul rotilor un sistem de magneti si bobini care ajuta la deplasare mult mai usor fara a depune forta mare la pedalat chiar si in panta. Funda daca ti, am fost de ajutor.

| Denis123456 a răspuns:

Bicicleta magnetica e aia care o întâlnesti la sala, aia pe care pedalezi ca pe bicicleta, și bicicleta normala, are roti și se deplasează