| ShineMe a întrebat:

Dupa ce sa ma iau cand imi cumpar o bicicleta? Doresc sa o folosesc in oras dar doresc sa mai merg si pe la munte/padure/off road in general. Ce marci mai bune sa se incadreze in 500lei si 1000 lei.Nu ma astept la Obrea, B1, Neuzzer sau diverse firme.Doresc sa stiu si ce magazine bune sunt(Constanta). Daca nu doar ziceti numele si daca e posibil un link.Va multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| DeXxa a răspuns:

Eu as zice sa iti iei marca Mountain Bike.Sunt cele mai bune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa numarul de spitze laughing

| ShineMe explică:

Dupa ma*a

| ShineMe explică:

Clar.Stiti tot despre biciclete 8-)

| 12345123451234512345 a răspuns:

Incearco la magazin sa aiba roti groase si frane bune.