| anonim_4396 a întrebat:

Se poate schimba volanul si schimbatorul de viteze automat la vw touareg?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se poate

| relian a răspuns:

Schimbi cu unu compatibil,dar nu doara care se potriveste pe axu volanului, care sa aiba si aceleasi comenzi pe volan, asta daca are comenzi pe volan, ba sa poti schimba si partea electronica din volanu tau in volanul nou, pentru ca altfel va trebuie sa cumperi alt computer din volan si dupa sal programezi, altfel iti va functiona doara anumite conenzi nu toate.Acelasi lucru este valabil si cu schimbatoru,trebuie ca partea electronica din schimbator sa ramana,sa o pui in schimbatorul nou,asta daca se potriveste,iar daca nu trebuie parte electronica noua,apoi programata.
Nui asa de simplu,gata am luat volan sau schimbator mam scos laughing daca vrei figuri, trebuie sa si platesti laughing orice moft se plateste.
Deci inainte dea cumpara ceva, mai bine te informezi unde trebuie, la cunoscatori adica, in cazu de fata la mine laughing ca si aia de la reprezentanta is pe linga, habar n-au pe ce lume sunt laughing

| FabricantDeGunoi a răspuns:

Da cu siguranta