| alexandruth a întrebat:

Se pot monta claxoane de tren pe o masina? Daca da, cam cat ar costa? E legal? Rog seriozitate, dau funda.

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Legal nu este, poti monta dar te costa in jur de 1500 de lei, trebuie montat un compresor suplimentar care iti va ocupa tot portbagjul, este un compresor de presiune foarte mare, si atunci cand va incarca acel compresor (Un full de compresor merge cam la 5 minute de clacsonat continuu deci il incarci o-data la 3 luni daca nu te duci la imormantari frecvent), si nu ii vad rostul. Daca esti prins cu asa ceva inseamna amenda nu foarte mica!

1 răspuns:
| XpiscotelX a răspuns:

Eu nu cred ca se poate:-).