| anonim_4396 a întrebat:

se poate monta ESC pe o masina care nu are? daca da cat costa?

2 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Daca pe modelul respectiv exista varianta de echipare care include si acel esp e posibil sa se poata adapta si pe ceea ce vrei, dar costurile pentru adaugare ulterioara de cele mai multe ori sunt mai mari decat cele de fabricatie in varianta care include si acea optiune...

| Azµre a răspuns:

Da, depinde de mașină, de model, șasiu și așa mai departe. Este posibil dar cu cheltuieli destul de mari.