| TiReXdEpEnEt a întrebat:

Se potriveste kitul bi-xenon pe un audi A4 din 1996? Pe faruri originale?

Răspuns Câştigător
| EddiWeed a răspuns:

Cred ca mai clar de atat nu puteam sa iti raspund.bi-xenon se monteaza in far cu bec H4 deoarece are 2 faze pe bec

6 răspunsuri:
| FPI a răspuns:

Pai daca vrei sa le cumperi de undeva trebuie sa specifice acolo daca da sau nu sau cum vrei sa faci?

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Iti va spune de unde le cumperi

| EddiWeed a răspuns:

Daca ai un bec in far H4, merge sa montezi

| TiReXdEpEnEt explică:

Eu am intrebat ceva si voi ati raspuns altceva...

| EddiWeed a răspuns (pentru TiReXdEpEnEt):

Cred ca mai clar de atat nu puteam sa iti raspund.bi-xenon se monteaza in far cu bec H4 deoarece are 2 faze pe bec

| cicky6 a răspuns:

Ar trebui sa mearga

| JaguarXF a răspuns:

Salut, Kit bi xenon este doar unul singur ( pentru masinile care nu au asta de fabrica) el se numeste h4 si se poate pune doar la masinile care au bec h4 in far, adica un singur bec care face si faza lunga si cea scurta.
Daca ai bec h7 si vrei si le lunga si pe scurta va trebui sa pui 2 instalatii de xenon.