| UneRencontre a întrebat:

Servus! :) As vrea sa fac ceva asemanator pentru bicicleta https://www.google.es/......ps?/search
Doar ca in loc sa fie puse 2 roti as vrea sa pun doar una, se poate pune una de roaba? Imi puteti da si alte idei? As fi foarte recunoscatoare! :D

1 răspuns:
| voasi a răspuns:

Salut. Daca u crezi ca eu chiar asa am gresit ca voiam sa ma gandesc mai bine la relatie si la noi eu te voi lasa in pace ca vad ca ma blochezi peste tot, numi raspuns etc, inf. Poate daca si u ma iubeai cum ziceai mai asteptai macar un picwinking. Sa si grija de u happy. Iancu