| roi a întrebat:

Spuneti-mi cum se face o sabie laser?

5 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Cu grija sa nu iti dai cu ciocanu peste degete!

regis
| regis a răspuns:

Cel mai complicat e cu manerul, ca raze laser gasesti in orice discoteca sau pe la concerte, doar sa iti alegi culoarea preferata. Sa ai grija cand o ascuti, sa nu o scapi pe jos ca se poate sparge.
Nu cumpara de pe okazii, risti sa fie contrafacute. Multe au leduri in loc de laser, ba am vazut cateva cu bec incandescent.

| IF88MDL a răspuns:

Mai bine cauta pe okazii.ro una gata facuta laughing

| Catalin970 a răspuns:

Iei o sabie (de preferat katana...arata mai misto), te duci la benzinarie si iei un litru de benzina.Stropesti bine si ii dai foc.Nu e chiar o sabie laser dar dupa asta cu siguranta nimeni nu se va mai lua de tine, baftawinking

| luluta a răspuns:

Intreaba oameni de la NASA.