| emyilia a întrebat:

Stie cineva cand expira orele de condus? Am platit scoala integral, am inceput orele dar nu le-am terminat. Acum ( dupa 6 luni de la momentul initial) am vrut sa reiau orele dar mi s-a spus ca termenul de efectuare a sedintelor a expirat.Stie cineva unde pot gasi legislatia exacta cu privire la aceasta problema?
Va multumesc

4 răspunsuri:
| alex_7264 a răspuns:

Scoala expira dupa 1 an asa e normal, dar uni instructori considera ca daca ai inceput in 09 si acum sunte-m in 2010 a expirat oh go on sunt hoti

| cristiancristir a răspuns:

Ai protectia consumatorului la tine in oras? Intreaba la ei.

| EUSIATIT a răspuns:

Aici nu e vb de legislatie e vb de instructor. daca nu mai vrea sa faca cu tine ai platit banii ok ori reclami la protectia consumatorului ori platesti iar orele pentru conducere Dosarul pentru ex e valabil 1 an

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Magaru asta trebuie trecut pe www.magari.ro