| anonim_4396 a întrebat:

Am inceput legislatia pentru scoala de soferi cu 2 luni inainte de a implini 18 ani. Pot sa continuu cu orele de condus sau trebuie sa astept pana la 18 ani?

4 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Pai nu spuneai ca ai facut legislatia? atunci puteai citi acolo ca nu mai poti sa faci orele de condus daca nu ai 18 ani impliniti!
asa ca nu stiu ce ai invatat acolo

| Ottakringer a răspuns:

Poti sa continuii si cand faci 18 ani mergi sa dai salahappy
Multa bafta!

| MadaMadalici a răspuns:

Nu poti sa incepi orele de condus doar dupa ce vei implini 18 ani!