| Alexandru01tpu a întrebat:

Stie cineva daca se fac analize de sange la fișa medicală pentru permisul auto? Voi ați facut?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stiam ca era psihologic si medical fara sange

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu se fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Testul medical consta intr-un test banal de vedere si mers intr-un picior. laughing

| Whitesnake99 a răspuns:

Nu se fac analize de sange...Ma rog, in tara asta nici nu prea trebuie sa te prezinti la fisa medicala, doar dai banii...dar asta e alta poveste. Eu am fost singurul dintre prietenii mei care chiar a vazut interiorul unui cabinet medical cand am dat de carnet.