| anonim_4396 a întrebat:

Ce cuprinde fisa medicala necesara in vederea obtinerii permisului auto? Ce analize? De sange, control la ochi, psihologicul si mai ce?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fișa auto medicală a cumperi de la acte auto (se întocmesc actele de înmatriculare) și de regulă sunt amplasate aproape de poliția rutieră.
Ai ceva de alergat până o faci și o și închei.
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Păi cumpără fișa și vezi acolo la câte uși trebuie să bați pentru avizul favorabil (apt medical!) că nu ți-l facem noi de aici de pe site.
Trezește-te la realitate și fuga cu ea că ai de alergat la multe cabinete.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am intrebat ce teste trebuie sa faci, nu de unde se ia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da draga, sunt treaza la realitate, voiam sa stiu ce scrie pe fisa ca sa ma pot interesa din timp unde cabinetele la care trebuie sa merg. dar am aflat intre timp. multumesc de "ajutor", nu te mai deranja

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna caut si eu de o ora fisa medicala, ai idee cum o gasesc? imi trebuie pentru permis