| kayrux1 a întrebat:

La fisa medicala pentru permisul auto, daca pic la testul acela pentru ochi ce ma fac?

Răspuns Câştigător
| Mirris a răspuns:

Daca ai probleme cu ochii trebuie sa iti faci un consult oftamologic si daca e necesar sa iti cumperi ochelari.Si eu acum o saptamana am dat sala si inainte am fost consultata si din pacate am aflat ca nu vad de la distanta.Atentie! Daca pe fisa medicala scrie ca tu ai probleme cu ochii atunci pana la traseu trebuie sa iti cumperi ochelari.Sanatate.

| Mirris a răspuns (pentru Mirris):

Multumesc pentru funda si succes la scoala.

5 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Pieton.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti pui ochelari

| sierra1 a răspuns:

Îl mai dai odată cu ochelarii adecvați pe nas

| MihaiNicu23 a răspuns:

Iti pui ochelari dar daca esti daltonist pa permis.