| adam a întrebat:

Stie cineva daca se potrivesc jentile de pe un golf 1 pe un matiz sau chevrolet spark.(ma refer la prezoane)

Răspuns Câştigător
regis
| regis a răspuns:

Nu se potrivesc. Chiar daca sunt tot in patru prezoane, distanta dintre ele este mai mare la Matizul si la Sparkul decat la Golf I.

2 răspunsuri:
| FPI a răspuns:

Nu cred pentru ca is de marci diferite de la matiz la tico stiu ca mere da la chevrolet spark nu cred.

| mariusciocan a răspuns:

Din cate stiu eu nu. Matiz vs. tico vs. Chevi Spark merg. Dar de golf la matiz...nu stiu.