| Darca_Elena_Bogdana_1985 a întrebat:

Stie cineva in Iasi unde se poate conduce masina fara permis? sa practice cineva...

Răspuns Câştigător
| Seby2512 a răspuns:

Pe orice camp sau proprietate privata

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe un camp la tara

| Maioru a răspuns:

La tine in curtea casei...Nu ai voie sa conduci un autovehicul NICAIERI daca nu ai instructorul langa tine si dubla comanda la masina

| nikname a răspuns:

Pe un cand dar sa ai pe cineva cu permis in dreapta

| vladtaurus a răspuns:

DU-te la karting

| zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar a răspuns:

Nicaieri am un prieten care a facut asta pe camp si a primit amenda si i s-a luat si permisul ca l-a lasat pe un tacan sad

| suntserios a răspuns (pentru zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar):

Lasa povestile de adormit copii... pe camp faci ce vrea muschiul tau, si daca il prindea cineva pe un drum public se ajungea la dosare penale nu la amenzi si suspendat permisul

| Darca_Elena_Bogdana_1985 explică:

Eu personal am permis de multi ani happy vreau sa invat pe cineva