| NadyPorahy a întrebat:

In ziua de astazi este necesar sa ai un permis de conducere, chiar daca poate nu esti facut sa conduci o masina sau poate daca ai avea permis nu ai conduce foarte des dimpotriva ai conduce foarte, foarte rar?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E nevoie daca il folosesti frecvent, asa la ocazie nu prea merita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa fie necesar? Masina personala e un moft. Nu e o necesitate decât acolo unde si transportul public o acoperă.

| Soowhaat01 a răspuns:

Bună!
Eu nu vreau să dau pentru permisul de conducere, şi nu o să o fac vreodată deoarece îmi este foarte frică, şi decât să produc unele accidente şi să-mi fac mie rău, mai bine nu conduc.
Dacă îţi trebuie pentru un transport mai lung, să zicem, da, dar dacă nu eşti făcut şi nu te simţi în largul tău la volan, mai bine iei un taxi sau un microbuz.

| celdesuspendat a răspuns:

Nu e necesar sa ai permis. am bicicleta si ajung de la un capat la celalalt al orasului cam in acelasi timp ca cei cu masini. nu-mi trebuie masina.

| celdesuspendat a răspuns (pentru celdesuspendat):

E nevoie, cum a zis si sofer, daca e meseria ta? restul sunt mofturi.