| graffyadi a întrebat:

Stie cineva o carte buna pentru scoala de soferi? Sa aiba atat codul rutier cat si teste? Am gasit un pachet de la Teocora pe site-ul celor de la librariaonline dar vreau sa aud mai multe sugestii.

Răspuns Câştigător
| TCosminn a răspuns:

Nu mai da banii pe carti. Iti spun cea mai simpla si sigura solutie prin care poti lua permisul cu usurinta. Citeste legislatia, invata semnele si partea teoretica, dupa care incepe sa faci teste. Iti dau site-ul imediat. Ce anume e special la acest site, pai faptul ca daca nu intelegi o intrebare, nu trebuie sa ramai in ceata, ci ei iti explica sub, printr-un filmulet facut de ei, de ce intrebarea are raspunsul pe care tu nu l-ai ales. Uite site-ul: http://www.scoalarutiera.ro/

3 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Asta e Biblia si spovedania e aia pusa de colegu cu scoalarutiera. Nu da bani pe carti.
http://www.euroavocatura.ro/......G_195_2002

| xAdyTzu a răspuns:

N-avem

| MyNameIsHERO a răspuns:

Eu am cumparat de la scoala o carte. Mi se pare okay.