| vavitza a întrebat:

Stie cineva pana cand se poate da examenul pentru scoala de soferi la sala in luna acesta in decembrie? Dar examenul la traseu din ce data in ianuarie se poate da, cand se incepe cu examinarile? Dau funda cui poate sa imi spuna.

Răspuns Câştigător
| Robert99999999 a răspuns:

Salut,eu am dat sala pe 2 decembrie, am luat si la oras sunt programat pe 21. Din cate am auzit pe 25 dec pana pe 5 ian e inchis

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Examinarea teoretica se face in toate zilele lucratoare.
Examinarea practica se face in ziua cand ai fost programat.

| andreea49 a răspuns:

Cam pana pe 20 decembrie. Si eu urgentez sa termin orele de condus, ca sa pot da sala.