| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva un instructor auto bun in Bucuresti?

6 răspunsuri:
| mioara a răspuns:

Bun sau ieftin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu eu unul bun, da rau! daca nu-ti place calitatea nu-l suna ca nu are rost.Nr.de telefon nu este pentru geniali, este pentru cei care au coborat din luna si vor sa conduca o masina in siguranta. Daca esti amator suna la nr. 0723. 205. 808. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aiurea! Crezi ca un instructor este Dumnezeu! Degeaba incearca el sa te invete daca gandul tau zboara cu sorcova. Nu-ti toarna nimeni cu palnia stiinta in creier. Daca nu participi trup si suflet la insusirea cunostintelor, vei fi un sofer mediocru in trafic. Eu am avut noroc ca am fost recomandat de un var unuia care a fost si inca mai este instructor.Varul meu mi-a spus ca atunci cand a facut el scoala prin 1975 sau 1976, in acealasi timp a facut si Mircea Sandu cu acelasi instructor si au dat poligonul si traseul in aceiasi zi si au luat amandoi permisul.Eu de cand am luat permisul am parcurs poate un milion de km. fara probleme. Pentru ca intamplator locuiesc in acelasi cartier cu el si din cand in cand ne mai intalnim prin parcul Titus Ozon am nr.de tel.pe care pot sa vi-l dau si voua daca va intereseaza.Acesta este 0724. 71. 30. 45

| Bischitz1989 a răspuns:

Am facut eu scoala de soferi cu un instructor exccelent, pot spune ca atunci cand am inceput scoala cu el eram paralel cu condusul si la a 5-a sedinta deja faceam singur parcare laterala si garari.Este un instructor exccelent care pe langa faptul ca este expert esti si un bun pedagog. Uite aici numarul lui de telefon : 0736070995, acest instructor se numeste Dan si presteaza serviciile pentru cei din Bucuresti si Ilfov

| Bischitz1989 a răspuns:

Am facut eu scoala de soferi cu un instructor exccelent, pot spune ca atunci cand am inceput scoala cu el eram paralel cu condusul si la a 5-a sedinta deja faceam singur parcare laterala si garari.Este un instructor exccelent care pe langa faptul ca este expert esti si un bun pedagog. Uite aici numarul lui de telefon : 0736070995, acest instructor se numeste Dan si presteaza serviciile pentru cei din Bucuresti si Ilfov.Din cate stiu acum detine un peugeot 206

| crisraz a răspuns:

Eu stiu un instructor fff bun. o sa fii f multumita de el, este serios, haios, nu tipa, este f calm. ti-l recomand cu mult drag.iti las nr lui de tel 0723180735. un sfat important-nu te duce la scolile auto particulare, isi bat joc de elevi!