| ViSe CoLoRaTe a întrebat:

Stiti ceva jocuri cu masini(adica diferite curse)nu stiu daca exista si stiu ca suna ciudat dar vreau ceva fara inregistrari caci la mine nu se primeste nicioadata sa ma inregistrez si imi trece cheful de joaca, ma refer mai mult la baieti, stiti ceva?

7 răspunsuri:
| clofu a răspuns:

GRID pentru mine este cel mai bun, cea mai buna grafica, ai diferite tipuri de curse.este excelent!

| Sofer a răspuns:

Nfs Carbon, Nfs Underground 2, Nfs Most Wanted si Nfs The Run.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neef for speed, Test drive ultimated

| Elial a răspuns:

Crazy taxi

| ViSe CoLoRaTe explică:

La majoritatea utilizatoriloreste site-ul cu(aceasta sau acesta are de strins inca... pentru ca cistiga premiul dorit trebuie sa participi si tu dar pentru asta trebuie doar sa te inregistrezi bla bla bla) de ce exista acest site, chiar si la mine la intrebarea cu jocuri de masini, ce sens are, poate daca intri pe acel site calculatorului ii vin virusi?

Răspuns utilizator avertizat