| bogdytzu a întrebat:

Stiti cumva cum pot acoperi gaura de la airbag? am avut un accident si momentan nu vreau sa schimb plansa, doar sa o acopera ca am pus aibaguri noi si sa nu se mai vada urat. gaura arata ca in poza asta ( e cel de pe dreapta) : http://www.pieseauto.ro/......25082.html

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Doar niște bandă izolatoare de aceeași culoare, aplicată ușor.
Nu cred că este recomandat să folosești vreun adeziv, pentru că în caz de nevoie, s-ar putea ca airbag-ul să rămână blocat.